6-osna robotska delovna postaja za varjenje aluminija iz nerjavečega jekla
Opis
Dvoosni pozicioner lahko doseže horizontalno vrtenje in preklopno vrtenje za ±180°.
Vrtenje pozicionerja se krmili s krmilno omarico, ki je priključena pod krmilno omarico robota. Med varjenjem se lahko izvajajo sinhronizirani premiki med robotom in pozicionerjem.
Ta pozicioner je primeren za obdelovance, ki jih je treba variti pod več koti, in se lahko uporablja z varilnimi roboti za bolj prilagodljivo varilno delo ter za izboljšanje učinkovitosti in kakovosti varjenja.
Tehnični parameter pozicionerja
| Model | JHY4030P-080 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Izolacija motorja | F |
| Delovna miza | Premer 800 mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 400 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Komponente robotske delovne postaje
| Izdelek | Količina |
| 6-osni varilni robot | 1 komplet |
| 2-osni pozicioner | 1 komplet |
| Vir varilne energije | 1 komplet |
| Varilni gorilnik | 1 komplet |
| Krmilna omarica | 2 kosa |
| Postaja za čiščenje gorilnika | 1 komplet |
| Linearna tirnica robota | *m (neobvezno) |
| Laserski senzor | 1 komplet (neobvezno) |
| Varnostna svetlobna zavesa | 1 komplet (neobvezno) |
| Varnostna ograja | *m (neobvezno) |
Zakaj izbrati nas?
1. Smo eden od proizvajalcev varilnih robotov na Kitajskem.
2. Nismo samo proizvajalec robotov, ampak izdelujemo tudi pozicionerje.
3. Več kot 10 let izkušenj z integriranimi robotskimi projekti.
4. Sistem za upravljanje robotov je enostaven za uporabo in stabilen.
5. Sistem za krmiljenje robota lahko krmili do 12 osi.
6. Naši izdelki so bili prodani v več kot 30 okrožij v jugovzhodni Aziji, zahodni Aziji, Evropi, Severni Ameriki, Južni Ameriki, Avstraliji itd.













