6-osna robotska delovna postaja za varjenje aluminija iz nerjavečega jekla

Funkcija
1. Vgrajena kabelska zasnova robota omogoča nemoteno gibanje, postavitev delovne postaje pa je čista in urejena.
2. Krmilna omara robota lahko krmili do 11 osi, s čimer se izognemo kompleksnemu odpravljanju napak PLC-ja in zasedenosti prostora.
3. Robot JHY in pozicioner sta lahko sinhronizirana, robot pa lahko varita hkrati, ko se pozicioner vrti, zaradi česar je ta delovna postaja še posebej primerna za krožno varjenje.
4. Na voljo je široka paleta pomožne opreme, kot so laserski senzorji, varnostne svetlobne zavese in varnostne ograje.
5. Krmilni sistem vsebuje več paketov varilnih postopkov, ki omogočajo uporabo različnih načinov varjenja za različne obdelovance.
Tehnični parameter pozicionerja
| Model | JHY4030D-080 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Izolacija motorja | F |
| Delovna miza | Premer 800 mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 400 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Komponente robotske delovne postaje
1. Varilni robot:
Tip: MIG varilni robot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG varilni robot: BR-1510B, BR-1920B
Laserski varilni robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicioner
Model: JHY4030D-080
Tip: 1-osni horizontalni rotacijski pozicioner
3. Vir varilne energije
Tip: Varilni vir napajanja 350A/500A
4. Varilna pištola
Tip: zračno hlajena pištola, vodno hlajena pištola, potisno-vlečna pištola
5. Postaja za čiščenje gorilnika:
Model: SC220A
Tip: Avtomatski pnevmatski čistilec varilnih gorilnikov
Druga periferna naprava za robotske delovne postaje
1. Premična tirnica za robote
Model: JHY6050A-030
2. Laserski senzor (neobvezno)
Funkcija: sledenje varjenja, pozicioniranje.
3. Varnostna svetlobna zavesa (neobvezno)
Zaščitna razdalja: 0,1–2 m, 0,1–5 m; zaščitna višina: 140–3180 mm
4. Varnostna ograja (neobvezno)
5. Omarica PLC (neobvezno)












