6-osna varilna robotska roka s 3-osnim vrtljivim pozicionerjem
Tehnični parameter pozicionerja
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Izolacija motorja | F |
| Delovna miza | 1800X800mm / 2500X800mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 1600 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Opis
Triosni pozicioner se lahko kot celota vrti vodoravno, obe delovni mizi pa se lahko obrneta in zavrtita, tako da lahko delavci preprosto stojijo na eni strani, da naložijo in raztovorijo material. To zmanjša delo delavcev in močno izboljša delovno učinkovitost.
Postavitev postaje lahko spremenite glede na situacijo na terenu. Med periferno opremo, ki jo lahko izberete, so: postaja za čistilni gorilnik, rotacijski pozicioner, laserski sledilni sistem, daljinski upravljalnik itd. Ponujamo vam brezplačno tehnološko usposabljanje.
Dve vrsti 3-osnega varilnega pozicionerja za možnost:
Leva slika: 3-osni horizontalni rotacijski varilni pozicioner
Desna slika: 3-osni vertikalni rotacijski varilni pozicioner
Izberite nosilnost (standardna nosilnost 300 kg/500 kg/1000 kg) in velikost delovne mize (standardna velikost 1800 * 800 mm ali 2500 * 800 mm), ki ustreza vašemu obdelovancu! Sprejemamo tudi prilagoditve!
Material
Varjenje nerjavečega jekla
Varjenje aluminija
Varjenje ogljikovega jekla
Varjenje pocinkanih cevi/plošč
Hladno valjano varjenje
Paket:Leseni zaboji
Čas dostave:40 dni po prejemu predplačila
Pogosta vprašanja
1. Kakšna je minimalna konfiguracija varilne postaje?
A: En robot in ena varilna miza. Za zapletene kose je morda potreben pozicioner, če pa želite večjo delovno učinkovitost, sta dobra izbira dva pozicionerja.
2. Kaj vključuje celoten sistem varilnega robota?
A: Celoten sistem varilnega robota vključuje robotsko roko, krmilnik, varilni vir napajanja, pozicionerje, napeljave, čistilec varilne pištole (gorilnika), varnostno svetlobno zaveso itd.
3. Ali ima sistem robotske postaje visoke okoljske zahteve?
A: Primerno okolje je: 0~45℃, 20-80 % relativne vlažnosti (brez kondenzacije).











