avtomatska robotska rešitev za varjenje

Kako izbrati zanesljivo delovno postajo?
Najprej nam povejte podrobnosti o vašem obdelovancu, kot so material obdelovanca, debelina, dimenzije, teža.
nato navedite svoje zahteve: želeni učinek varjenja, varnost delovnega okolja itd.
Potem se pogovorimo o vašem proizvodnem procesu, kako izvajate rezanje? Ali je odstopanje med deli veliko?
Nazadnje priporočamo primerno robotiko, pozicionerje, robotske tirnice, laserske senzorje, varnostne svetlobne zavese, varnostne ograje itd. za različne aplikacije in specifikacije, ki ustrezajo proizvodnemu procesu stranke.
Tehnični parameter pozicionerja
| Model | JHY4030U-120 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Izolacija motorja | F |
| Velikost gramofona | 1200X650mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Glejte dejansko težo |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Komponente robotske delovne postaje
1. Varilni robot:
Tip: MIG varilni robot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG varilni robot: BR-1510B, BR-1920B
Laserski varilni robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicioner
Različni tipi: 1-osni, 2-osni, 3-osni pozicioner, nosilnost: 300/500/1000 kg ali po meri
3. Talna tirnica
Tip: nosilnost 500/1000 kg, dolžina ≥3 m za dodatno opremo.
4. Varilni stroj
Tip: varilni aparat 350A/500A
Značilnost: lahko se uporablja za varjenje ogljikovega jekla, nerjavečega jekla, aluminija in pocinkanega jekla
5. Varilni gorilnik:
Tip: 350A-500A, zračno hlajeno, vodno hlajeno, potisno-vlečno
6. Postaja za čiščenje gorilnika:
Tip: Avtomatski pnevmatski čistilec varilnih gorilnikov
Funkcija: rezanje varilne žice, čiščenje gorilnika, brizganje olja
7. Laserski senzor (neobvezno)
Funkcija: sledenje varjenja, pozicioniranje.
8. Varnostna svetlobna zavesa (neobvezno)
Funkcija: običajno nameščena na varnostni ograji za učinkovito zaščito ljudi z blokiranjem varnostne svetlobne zavese
9. Varnostna ograja (neobvezno)
Funkcija: Nameščen na obrobju robotske delovne postaje za izolacijo opreme in zaščito varnosti osebja
Paket: Leseni kovčki
Dobavni rok: 40 dni po prejemu predplačila












