Visoko natančen varilni pozicioner z motornim servomotorjem
Dimenzije pozicionerja

Opis
2-OSNI SERVO POZICIONER
- Pozicionerji za varilne robotske sisteme
-1 os se lahko vrti vodoravno, drugo os pa se lahko obrača gor in dol za večkotno varjenje kompleksnih obdelovancev
- Pozicioner uporablja isto pogonsko napravo kot robot in je na voljo z visoko hitrostjo, visoko natančnostjo in veliko nosilnostjo
- Zagotavlja višjo kakovost varjenja
- Uresničiti je mogoče kompaktno telo z izboljšanim dovoljenim momentom, vztrajnostjo in nosilnostjo
Lahko se prilagodi drugim znamkam robotov, kot so Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (risbo motorja morajo predložiti stranke, nato pa namestitveno luknjo pustimo glede na risbo motorja)
PLC omarica je neobvezna.
Premer pozicionerja
| Model | JHY4030P-080 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Razred izolacije motorja | F |
| Delovna miza | Premer 800 mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 400 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Paket: Leseni zaboji
Dobavni rok: 40 dni po prejemu predplačila
Pogosta vprašanja
1. V: Ali lahko vaš pozicioner uporabim za svojega robota fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Da. Vendar morate motor ponuditi in namestiti sami.
2. V: Ali se lahko vaš položaj premika sinhronizirano z vašim robotom?
O: Da.






