Visoko učinkovit 3-osni rotacijski varilni pozicioner
Dimenzije pozicionerja

Opis
● Ta 3-osni pozicioner je sestavljen iz vrtilne enote delovne mize, horizontalne vrtilne enote okvirja in električnega krmilnega sistema.
● 2 delovni mizi na enem pozicioneru, delo omogoča samo nalaganje in razkladanje obdelovanca na eni strani, kar znatno izboljša učinkovitost dela in zmanjša prostorsko zalogo
● Gibanje pozicionerja je mogoče hitro nadzorovati z gumboma za zagon in zaustavitev.
● Lahko se prilagodi drugim znamkam robotov, kot so Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (risbo motorja morajo predložiti stranke, nato pa namestitveno luknjo pustimo glede na risbo motorja)
PLC omarica je neobvezna.
Premer pozicionerja
| Model | JHY4030S-180 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Razred izolacije motorja | F |
| Delovna miza | 1800 * 800 mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 1600 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Glavni izdelki našega varilnega pozicionera
1-osni rotacijski varilni pozicioner glava-rep
1-osni vertikalno vrtljivi varilni pozicioner za glavo
1-osni horizontalni rotacijski varilni pozicioner
2-osni varilni pozicioner tipa P
2-osni varilni pozicioner tipa U
2-osni varilni pozicioner tipa L
2-osni dvižni varilni pozicioner tipa L
3-osni horizontalni varilni pozicioner
3-osni varilni pozicioner z obračanjem navzgor in navzdol
2-osni nastavljiv varilni pozicioner za glavo in rep
Paket: Leseni zaboji
Dobavni rok: 40 dni po prejemu predplačila
Pogosta vprašanja
V: Ali smo trgovsko podjetje ali proizvajalec?
A: Smo proizvajalec z več kot 10-letnimi izkušnjami.
V: Ali imate lastno varilno robotiko?
O: Da. Smo tudi proizvajalec varilne robotike.
V: Ali se lahko pozicioner namesti na logotip stranke?
O: Da, lahko nanj namestimo vaš logotip.
V: Kako lahko zagotovite kakovost izdelka?
A: V proizvodnem procesu imamo strog sistem nadzora kakovosti in pozdravljamo stranke, ki nas obiščejo, da preverijo kakovost izdelka pred dostavo.
V: Kako dolgo traja garancijska doba?
O: Eno leto.






