Robotska roka za varjenje MIG-TIG z 2-osnim rotatorjem

Opis
Primeren je za avtomatsko varjenje, šivno varjenje in penetrativno varjenje različnih velikih pločevinastih delov in kompleksnih delov.
Robotski sistem je opravil patentno certificiranje Kitajskega urada za intelektualno lastnino in izvozni CE certifikat.
Velikost nosilnosti in vrtljive mize 2-osnega pozicionerja je mogoče prilagoditi.
Ta robotska varilna postaja običajno konfigurira preprosto opremo s prilagodljivo postavitvijo. Postavitev postaje lahko spremenite glede na situacijo na terenu. Med periferno opremo, ki jo lahko izberete, spadajo: postaja za čisti gorilnik, rotacijski pozicioner, laserski sistem za sledenje, daljinski upravljalnik itd. Ponujamo vam brezplačno tehnološko usposabljanje.
Tehnični parameter pozicionerja
| Model | JHY4050L-080 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Izolacija motorja | F |
| Delovna miza | Premer 800 mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 400 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Material
Varjenje nerjavečega jekla
Varjenje aluminija
Varjenje ogljikovega jekla
Varjenje pocinkanih cevi/plošč
Hladno valjano varjenje
Uporaba
Avtodeli, deli za kolesa, avtomobilski deli, jekleno pohištvo, nova energija, jeklena konstrukcija, gradbeni stroji, fitnes oprema itd.
Paket:Leseni zaboji
Čas dostave:40 dni po prejemu predplačila
Pogosta vprašanja
V: Katere informacije naj posredujem, da mi lahko priporočite primernega robota?
Odgovor: Prosimo, predložite podrobne risbe obdelovanca, vključno z materialom, debelino, položajem varjenja, dimenzijami in težo obdelovanca.
V: Ali lahko za naš izdelek zagotovite prilagojeno storitev?
Odgovor: Da. Zagotovili vam bomo profesionalne rešitve za robotski varilni sistem glede na vaš specifični izdelek. Pošljite nam le podrobne risbe izdelka in zahteve glede varjenja, nato pa vam bomo pripravili prilagojen tehnični predlog.
V: Ali mi lahko pokažete nekaj videoposnetkov o uporabi?
Odgovor: Seveda. Vse naše videoposnetke o uporabi si lahko ogledate na našem Youtube kanalu tako, da poiščete »industrijski robot JHY« ali pa prosite našo prodajo, da vam jih pošlje.
V: Želim vedeti kakovost varjenja našega izdelka, kaj naj storim?
Odgovor: Vzorce lahko pošljete v našo tovarno, da opravimo testno varjenje. Po testnem varjenju vam bomo poslali video in slike varjenja za referenco. Vzorce vam bomo poslali tudi nazaj v preverjanje.












