integrirana delovna postaja z robotom za obločno varjenje cevi in rezervoarjev
Tehnični parameter pozicionerja

Komponente robotske delovne postaje
1. Varilni robot:
Tip: MIG varilni robot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG varilni robot: BR-1510B, BR-1920B
Laserski varilni robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicioner
Model: JHY4010T-065
Tip: 1-osni pozicioner za glavo
Tehnični parametri pozicionerja so prikazani spodaj:
| Model | JHY4010T-065 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Izolacija motorja | F |
| Delovna miza | 650 mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 400 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤100 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
3. Vir varilne energije
Tip: Varilni vir napajanja 350A/500A
4. Varilni gorilnik
Tip: zračno hlajena gorilnica, vodno hlajena gorilnica, potisno-vlečna gorilnica
5. Postaja za čiščenje gorilnika:
Model: SC220A
Tip: Avtomatski pnevmatski čistilec varilnih gorilnikov
Druge periferne naprave za robotske delovne postaje
1. Premična tirnica za robote
Model: JHY6050A-030
2. Laserski senzor (neobvezno)
Funkcija: sledenje varjenja, pozicioniranje.
3. Varnostna svetlobna zavesa (neobvezno)
Zaščitna razdalja: 0,1–2 m, 0,1–5 m; zaščitna višina: 140–3180 mm
4. Varnostna ograja (neobvezno)
5. Omarica PLC (neobvezno)
Funkcija
1. Električna nastavitev položaja varilne pištole, prihranek časa in truda, priročno in hitro.
2. Kot varilne pištole je nastavljiv in se lahko prilagodi različnim varilnim šivom (čelni var, kotni var itd.).
3. Varilna pištola ima funkcijo nihanja, parameter nihanja je mogoče nadzorovati, prilagodljivost pa je široka.
4. Konfigurirajte pozicioner glave, pozicioner lahko obrne kot za dosego krožnega varilnega šiva.
5. Pozicioner je lahko zasnovan z nastavljivim podpornim kolesom, prilagojenim različnim dolžinam cevi
6. Polavtomatsko krmiljenje, prilagodljiva in vsestranska oprema, enakomeren in lep varilni šiv.
7. Vrtilno os pozicionerja poganja servo motor, hitrost vrtenja je mogoče natančno nadzorovati in zahteve varilnega procesa je mogoče natančno izvesti.
8. Funkcija prednastavitve parametrov varjenja: parametre varjenja je mogoče prednastaviti v sistem ali pa jih pred snemanjem nastaviti. Parametre varjenja je mogoče neposredno uporabiti pri naslednjem varjenju obdelovanca z enakimi specifikacijami.












