Pozicioner za varjenje cevi s servo motorjem
Dimenzije pozicionerja

Opis
- Ta pozicioner za varjenje cevi se uporablja za različne aplikacije, od navijanja cevi do pozicioniranja zelo dolgih delov, kot so komponente šasije ali drogovi ulične razsvetljave.
- Varilni pozicioneri močno povečajo produktivnost pri varjenju cevi, gredi, koles, komolcev in drugih fitingov.
- Velikost varilne vrtljive mize in nosilnost osi je mogoče prilagoditi, na voljo so vpenjalne glave in podporno kolo.

- Prilagodi se lahko tudi drugim znamkam robotov, kot so – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (risbo motorja morajo predložiti stranke, nato pa namestitveno luknjo izdelamo na podlagi risbe motorja)
- PLC omarica je neobvezna.
Premer pozicionerja
| Model | JHY4010T-050 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Razred izolacije motorja | F |
| Delovna miza | Premer 500 mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 400 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (lahko se prilagodi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Uporaba
Avtodeli, deli za kolesa, avtomobilski deli, jekleno pohištvo, nova energija, jeklena konstrukcija, gradbeni stroji, fitnes oprema itd.
Paket: Leseni zaboji
Dobavni rok: 40 dni po prejemu predplačila
Pogosta vprašanja
1. V: Kako izbrati varilne pozicionerje?
O: Prosim, povejte nam težo in dimenzije vašega obdelovanca ter nam pokažite fotografije njegovega varilnega položaja, nato pa vam bomo priporočili primeren varilni pozicioner.
2. V: Ali lahko vaš pozicioner uporabim za svojega robota fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Da. Vendar morate motor ponuditi in namestiti sami.
3.Q: Ali sprejemate naročilo po meri?
O: Da, pozicioner lahko zasnujemo z različno nosilnostjo in velikostjo delovne mize.







