robotska varilna delovna postaja za majhne dele
Tehnični parameter pozicionerja
| Model | JHY4010U-050 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Izolacija motorja | F |
| Delovna miza | Premer 500 mm |
| Teža | Glejte dejansko težo |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost 100 kg |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Komponente robotske delovne postaje
1. Varilni robot:
Tip: MIG varilni robot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG varilni robot: BR-1510B, BR-1920B
Laserski varilni robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicioner
Model: JHY4010U-050
Tip: 2-osni pozicioner
3. Vir varilne energije
Tip: Varilni vir napajanja 350A/500A
4. Varilni gorilnik
Tip: zračno hlajena gorilnica, vodno hlajena gorilnica, potisno-vlečna gorilnica
5. Postaja za čiščenje gorilnika:
Model: SC220A
Tip: Avtomatski pnevmatski čistilec varilnih gorilnikov
Druge periferne naprave za robotske delovne postaje
1. Premična tirnica za robote
Model: JHY6050A-030
2. Laserski senzor (neobvezno)
Funkcija: sledenje varjenja, pozicioniranje
3. Varnostna svetlobna zavesa (neobvezno)
Zaščitna razdalja: 0,1–2 m, 0,1–5 m; zaščitna višina: 140–3180 mm
4. Varnostna ograja (neobvezno)
5. Omarica PLC (neobvezno)
Varilni material
Varjenje nerjavečega jekla
Varjenje aluminija
Varjenje ogljikovega jekla
Varjenje pocinkanih cevi/plošč
Hladno valjano varjenje
Uporaba
Avtodeli, deli za kolesa, avtomobilski deli, jekleno pohištvo, nova energija, jeklena konstrukcija, gradbeni stroji, fitnes oprema itd.
Paket:Leseni zaboji
Čas dostave:40 dni po prejemu predplačila
Pogosta vprašanja
V: Katere informacije naj posredujem, da mi lahko priporočite primernega robota?
Odgovor: Prosimo, predložite podrobne risbe obdelovanca, vključno z materialom, debelino, položajem varjenja, dimenzijami in težo obdelovanca.
V: Ali lahko za naš izdelek zagotovite prilagojeno storitev?
Odgovor: Da. Zagotovili vam bomo profesionalne rešitve za robotski varilni sistem glede na vaš specifični izdelek. Pošljite nam le podrobne risbe izdelka in zahteve glede varjenja, nato pa vam bomo pripravili prilagojen tehnični predlog.
V: Kakšna je garancijska doba in dobavni rok?
Odgovor: Garancijska doba je 12 mesecev. Dobavni rok je v 30 dneh po prejemu vašega pologa.
V: Želim vedeti kakovost varjenja našega izdelka, kaj naj storim?
Odgovor: Vzorce lahko pošljete v našo tovarno, da opravimo testno varjenje. Po testnem varjenju vam bomo poslali video in slike varjenja za referenco. Vzorce vam bomo poslali tudi nazaj v preverjanje.












