Varilna robotska celica s pisitionerjem in drsno tirnico
Opis
Običajno je največji doseg varilne robotske roke 2000 mm. Ko je obdelovanec prevelik za uporabo 2000 mm robota, premična talna tirnica pomaga podaljšati dolžino gibanja robota. Krmilna omarica, varilni vir napajanja in druga oprema so lahko zasnovani tudi tako, da stojijo na tirnici.
Po drugi strani pa enoosni pozicioner glave in repa pomaga držati dolg obdelovanec in ga vrteti za doseganje sprednjega in zadnjega varjenja.
Tehnični parameter pozicionerja
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Izolacija motorja | F |
| Delovna miza | 1800X800mm / 2500X800mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 600 kg/ Približno 800 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Tehnični parameter premične tirnice
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Nazivna vhodna napetost | Enofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Izolacija motorja | F |
| Delovna miza | 500X500mm (lahko se prilagodi) |
| Teža | Približno 450 kg |
| Največja nosilnost | Aksialna nosilnost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg je mogoče prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavitve | Kateri koli položaj |
Paket: Leseni zaboji
Dobavni rok: 40 dni po prejemu predplačila
Pogosta vprašanja
V: Ali moram kupiti tudi pozicioner, ki bo ustrezal varilnemu robotu?
Odgovor: To je odvisno od kompleksnosti vaših obdelovancev. Če je vaš obdelovanec kompleksen, morate kupiti pozicioner, ki se ujema z varilnim robotom.
V: Katere informacije naj posredujem, da mi lahko priporočite primernega robota?
Odgovor: Prosimo, predložite podrobne risbe obdelovanca, vključno z materialom, debelino, položajem varjenja, dimenzijami in težo obdelovanca.
V: Ali lahko za naš izdelek zagotovite prilagojeno storitev?
Odgovor: Da. Zagotovili vam bomo profesionalne rešitve za robotski varilni sistem glede na vaš specifični izdelek. Pošljite nam le podrobne risbe izdelka in zahteve glede varjenja, nato pa vam bomo pripravili prilagojen tehnični predlog.
V: Ali lahko pošljete inženirja v našo državo za postavitev stroja?
Odgovor: Da. V vašo državo bomo poslali inženirja, ki vam bo pomagal pri namestitvi, zagonu in usposabljanju. V primeru težav vam lahko zagotovimo tudi spletno storitev.
V: Želim vedeti kakovost varjenja našega izdelka, kaj naj storim?
Odgovor: Vzorce lahko pošljete v našo tovarno, da opravimo testno varjenje. Po testnem varjenju vam bomo poslali video in slike varjenja za referenco. Vzorce vam bomo poslali tudi nazaj v preverjanje.












